Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ban-Food wynajmuje magazyn w Panattoni Park Zabrze

Panattoni Europe rozpoczął budowę Panattoni Park Zabrze o planowanej powierzchni 64 200 mkw. Centrum dystrybucyjne powstaje w historycznie przemysłowej części miasta i ma już pierwszych najemców. Są nimi – producent piwa z wynajętymi 5400 mkw. oraz operator logistyczny branży gastronomicznej Ban-Food, który zajmie 2200 mkw. Pierwsze 20 000 m kw. dostępne będzie już jesienią tego roku.
Reklama

Rozpoczęcie budowy Panattoni Park Zabrze komentuje Marek Dobrzycki Managing Director, Panattoni Europe: „Zabrze wraz z pozostałymi miastami aglomeracji górnośląskiej jest jednym z największych centrów przemysłowych w kraju, skupiając firmy z sektora samochodowego, energetycznego, spożywczego oraz technologicznego, a przemysłowy charakter miasta zmienia się wraz z rozwojem nowoczesnych technologii. Rozwija się przedsiębiorczość, która w Zabrzu znajduje odpowiednie zaplecze w postaci wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej, konkurencyjnej siły roboczej i odpowiedniej infrastruktury drogowej, a teraz i technicznej” i dodaje „Panattoni Park Zabrze to nasza pierwsza inwestycja w tej lokalizacji i naturalne uzupełnienie oferty Panattoni na Górnym Śląsku.”.

Panattoni Park Zabrze to centrum na które składają się trzy budynki zlokalizowane pomiędzy węzłami „Zabrze Północ” a "Zabrze Zachód" oraz nieopodal 78, 88 i 94, a od centrum Zabrza dzieli go 7 km. Warto wspomnieć, że park położony jest niedaleko Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum