Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Blowek wchodzi z burgerami do popularnej sieci restauracji

Sieć wirtualnych restauracji sygnowana przez największego w Polsce youtubera Karola “Blowka” Gązwy jest dostępna w opcji “take away” (tylko w odbiorze) w lokalach sieci SPHINX. Każdy fan burgerów Blowka może teraz spróbować ich nowej odsłony, odbierając je w wybranych restauracjach SPHINX w Polsce.
Reklama

Od startu Blow Burgers w lutym 2022 zrealizowaliśmy dziesiątki tysięcy transakcji i otrzymaliśmy gigantyczny feedback od klientów i fanów Blowka. Na podstawie ogromnej ilości danych i opinii, wdrożyliśmy zmiany, które pomogły nam udoskonalić ofertę. Niezwykle ważny dla dalszego rozwoju marki był także dobór partnera restauracyjnego. Zdecydowaliśmy się na współpracę z siecią SPHINX - informuje Łukasz Piekut, CMO Rebel Tang, zarządzającej marką Blow Burgers.

Oferta jest dostępna do 18 grudnia. Zamówienia są realizowane tylko w formie odbioru osobistego, a dania można zamawiać przez stronę www.blowburgers.pl. Burgery Blowka są dostępne aż w 39 miastach, w tym w  69 lokalach sieci SPHINX oraz w 8 wyselekcjonowanych lokalach partnerskich Rebel Tang. Pełna lista lokali biorących udział w akcji jest dostępna na stronie blowburgers.pl.

Blow Burgers - co można zamówić

Oferta Blow Burgers i restauracji SPHINX to cztery różne opcje burgerów, dostępnych w zestawie z frytkami w różnych rozmiarach i napojem. Specjalną propozycją jest zestaw kibica – czyli trzy burgery, największe frytki oraz napoje.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum