Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bobby Burger chce zebrać środki na rozwój z crowdfundingu i z giełdy

Bobby Burger ma ambitny plan wejścia na giełdę w perspektywie trzech, pięciu lat. Pomóc w tym ma crowdfunding. Dzięki zaplanowanej na jesień tego roku zbiórce pieniędzy właściciele chcą otworzyć dziesięć własnych lokali. Zamierzają sprzedać 20 proc. udziałów i zdobyć 4 mln zł. Obecnie sieć liczy 36 lokali, w tym 25 franczyzowych i 11 własnych.
Reklama

Bobby Burger chciałby w najbliższym czasie otworzyć m.in. trzeci lokal w Łodzi i kolejny w Poznaniu. W Posnanii już działa jeden lokal sieci. Czy właścicieli sieci nie odstrasza mniejszy ruch w zakazane niedziele?

- Rzeczywiście jest mniej klientów w te dni, ale za to mamy większy ruch w lokalach przy ulicy. W Posnanii planowaliśmy lokal już ze świadomością tego ograniczenia, więc nie jesteśmy zaskoczeni, ale do kolejnych lokalizacji w centrach handlowych podchodzimy z rezerwą. Franczyzobiorcom też raczej nie polecamy obecności w strefie food court. Największy kłopot z zakazem handlu w niedzielę mają właśnie galerie handlowe. Gastronomia sobie radzi i przyciąga klientów, dlatego prawie codziennie odbieram telefony z ofertami – przyznaje Krzysztof Kołaszewski, współwłaściciel Bobby Burgera.

Czytaj więcej na propertynews.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum