Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bobby Burger wkracza do kolejnego miasta

Polska sieć burgerowni Bobby Burger rośnie w siłę. W tym roku otworzyła już 5 lokali - po Poznaniu, Kołobrzegu, Zielonej Górze i Lublinie, przyszedł czas na Częstochowę. W drugiej połowie listopada Bobby Burger uruchomił swój pierwszy lokal w tym mieście. To oznacza, że pod szyldem tej sieci burgerowni funkcjonuje już 38 lokali w 17 miastach Polski.
Reklama

Obecnie lokale Bobby Burger znajdziemy m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Kołobrzegu, Sopocie, Lublinie, Olsztynie czy Łodzi. Od 17 listopada także częstochowianie i licznie odwiedzający to miasto turyści mogą zasmakować kultowych burgerów Bobby Burger. Nowy lokal o powierzchni 130 mkw. znajduje się na drugim poziomie Galerii Jurajskiej, niedaleko kina Cinema City.

Marka Bobby Burger dynamicznie rozwija się w oparciu o system franczyzowy oraz otwarcia lokali własnych. Burgerownia w Częstochowie to już 13 lokal własny, a tym samym 38 burgerownia na mapie Polski. Bobby Burger posiada także 25 lokali franczyzowych na terenie całej Polski. – Zwiększenie liczby punktów własnych jest bardzo ważne z punktu widzenia rozwoju naszej marki. Otwarcie lokalu w Częstochowie jest kolejnym krokiem w ekspansji na polskim rynku – mówi Maciej Sobolewski, marketing manager sieci Bobby Burger.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum