Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Catering dietetyczny PowerMeal.pl zaczyna działać w Warszawie

PowerMeal.pl, dostawca cateringu dietetycznego na południu Polski rozpoczyna świadczenie usług w Warszawie. Ceny diet rozpoczynają się od 38 złotych za dzień.
Reklama

 

Od założenia firmy w 2016 roku PowerMeal.pl z usług firmy mieli okazję skorzystać mieszkańcy Małopolski, z czasem jej zasięg się zwiększył i objął również Aglomerację Śląską.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że w Warszawie działa wiele firm cateringowych, ale zdecydowanie widzimy na tym rynku miejsce dla PowerMeal.pl. Do naszych atutów należy m.in. różnorodność oferty, sprawność dostaw oraz przystępność cenowa naszych diet. Aby przekonać do skorzystania z naszych usług przygotowaliśmy zestaw próbny składający się z 5 posiłków, który można zamówić do końca stycznia za jedyne 29,99zł. – mówi Kamil Warzecha, szef firmy PowerMeal.pl.

Bardzo ważne dla PowerMeal.pl jest wykorzystywanie w przygotowaniu posiłków w pełni naturalnych i nieprzetworzonych wcześniej produktów. Firma zapowiada, że jako jedna z pierwszych w branży cateringu dietetycznego na wiosnę uruchomi własne gospodarstwo rolne.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum