Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Centrum Handlowe Auchan Bielany z McDonald’s

Strefa restauracyjna Centrum Handlowego Auchan Bielany w Bielanach Wrocławskich poszerzyła swoją ofertę o restaurację McDonald’s. McDonald’s w Centrum Handlowym Auchan Bielany będzie trzecią lokalizacją marki w obiektach zarządzanych przez Ceetrus.
Reklama

Centrum Handlowe Auchan Bielany rozszerza ofertę w zakresie handlu oraz usług. Dzięki modernizacji obiektu, która zakończyła się w lutym 2019 roku, klienci galerii handlowej mogą korzystać z wygodnej i przestronnej strefy restauracyjnej. Znajdują się w niej lokale dziewięciu najemców z różnorodną ofertą gastronomiczną. Są wśród nich restauracje z kuchnią polską, chińską, turecką, restauracje Pizza Hut i KFC oraz kawiarnia.

McDonald’s Polska działa na polskim rynku od 1992 roku. Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 430 restauracji sieci, które zatrudniają blisko 25 tys. osób. 380 z nich to obiekty prowadzone przez 70 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s. Lokale sieci McDonald’s działają obecnie w trzech obiektach zarządzanych przez Ceetrus Polska – Centrum Handlowym Auchan Bielany, Galerii Bronowice oraz Galerii Łomianki.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum