Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Darmowe rowerowe dostawy Pyszne.pl startują we Wrocławiu

Wrocław stał się drugim po Warszawie miastem, gdzie zostały uruchomione darmowe dla użytkowników, szybkie dostawy realizowane przez Pyszne.pl.
Reklama

W momencie wprowadzenia darmowych dostaw rowerowych obsługiwanych przez serwis, do dziesiątek wrocławskich restauracji dostępnych na Pyszne.pl dołączają kolejne. Dodatkowo, dzięki poręcznej funkcji śledzenia zamówienia Food Tracker® klienci mogą sprawdzić, kiedy dotrze do nich jedzenie.

 - Rozwój dostaw realizowanych przez naszych rowerowych kurierów pozwala włączyć do oferty serwisu także te restauracje, które nie realizują dowozu jedzenia we własnym zakresie. Dzięki temu nasi wrocławscy użytkownicy mają łatwy dostęp do menu najbardziej rozchwytywanych restauracji w mieście. Zamówienia składane online podsycają z kolei rozwój biznesu wrocławskich restauracji i generują znaczące zyski - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Dziesiątki krążących po Wrocławiu kurierów poruszają się na specjalnie zaprojektowanych w Holandii rowerach ze wspomaganiem elektrycznym. Jak pokazuje praktyka, pojazdy sprawdzają się na zakorkowanych ulicach lepiej niż samochody, nie dotyczą ich trudności z poszukiwaniem miejsca do parkowania, a przy tym są szybsze niż zwykłe rowery. Są przy tym przyjazne miastu i jego mieszkańcom, promują zdrowy styl życia.

Usługa dostaw przy użyciu elektrycznych rowerów funkcjonuje od 2016 roku w Warszawie i cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników i restauracji. Dostawy realizowane przez kurierów Pyszne.pl w stolicy docierają średnio w czasie pół godziny. Najwięcej zamówień przypada na pory lunchu i kolacji.

Pyszne.pl jest liderem polskiego rynku zamówień jedzenia online, współpracującym z ponad 6.000 restauracji w całej Polsce. Tylko w pierwszym półroczu tego roku użytkownicy złożyli 5,23 mln zamówień o łącznej wartości ponad 248 mln zł.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum