Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dwukrotnie więcej najemców gastronomicznych w krakowskich centrach Neinver

NEINVER zakończył komercjalizację strefy restauracyjnej krakowskiego centrum outlet FACTORY i parku handlowego Futura. Autorski koncept hiszpańskiego dewelopera, łączący największy outlet w południowej części kraju i tradycyjny park handlowy, przechodzi gruntowną modernizację. Po zakończeniu prac w krakowskich centrach NEINVER, powierzchnia zajmowana przez najemców z segmentu gastronomii zwiększy się dwukrotnie.
Reklama

Nowe restauracje przywitają pierwszych klientów wiosną tego roku. Obok KFC z daniami typu fast food, europejskiego Olimpu i orientalnego Thai Express, swoje lokale otworzą też Berlin Doner Kebap z popularnymi daniami kuchni tureckiej i włoska Trattoria Due Tavola. Ofertę gastronomiczną centrów uzupełnią kawiarnie, zarówno już istniejąca jak i nowo powstająca w formie wyspy w pasażu handlowym.

Budując portfolio najemców, NEINVER pracował nad stworzeniem kompleksowej oferty najpopularniejszych kuchni i sprawdzonych formatów.
- Strefy restauracyjne z dobrą ofertą gastronomiczną i umiejętnie zakomponowaną przestrzenią to ważny element całościowej strategii najmu obiektów handlowych, nie tylko centrów tradycyjnych, ale i outletów – podkreśla Bożena Gierszewska – Mroziewicz, Country Head NEINVER w Polsce. – Kładziemy nacisk na wzbogacanie i ulepszanie „doświadczeń zakupowych” naszych klientów, konsekwentnie wprowadzając tego typu rozwiązania we wszystkich centrach FACTORY– dodaje Bożena Gierszewska – Mroziewicz.

Krakowski kompleks FACTORY i Futura Parku zyska strefę restauracyjną, podzieloną na trzy obszary. Pierwszy przeznaczony będzie dla klientów, zainteresowanych szybką obsługą i sprawnym powrotem na pasaże handlowe. Drugi to miejsce spotkań, relaksu czy pracy dla freelancerów- z wysokimi stołami, stołkami barowymi czy fotelami. W trzeciej części, zaopatrzonej w wygodne sofy i specjalne krzesła dla najmłodszych, gościć będą rodziny z dziećmi. Dla nich przygotowany zostanie również mały plac zabaw i specjalne dekoracje.

Tymczasem do finału zbliża się przebudowa krakowskich centrów, której towarzyszą też intensywne prace nad nową aranżacją wnętrz. - W FACTORY wymieniona została podłoga i elementy tzw. małej architektury. Powstały nowe strefy wypoczynku, uzupełnione naturalną roślinnością. Kończą się też remonty toalet i pokoi dla rodziców z dziećmi. Powstało również mini kino dla najmłodszych klientów – relacjonuje Paulina Dudzik, dyrektor krakowskich centrów w Grupy NEINVER.
W Futura Parku prowadzona jest jeszcze wymiana posadzki i witryn sklepowych. Na montaż czekają też schody ruchome, które w najbliższych dniach połączą nową strefę restauracyjną
z pozostałymi częściami obiektu. Najemcy gastronomiczni rozpoczęli już prace aranżacyjne
w lokalach. Powstało też nowe wejście główne do centrum.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum