Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Food Show 2018: Dostawca HoReCa musi sprostać nie tylko wymaganiom szefów kuchni, ale i potrzebom gości

Idealny dostawca HoReCa nie tylko musi dostarczyć towary uszyte na miarę szefów kuchni restauracji, ale powinien także kreować nowe trendy, wprowadzać produkty w porozumieniu z restauratorami, wyprzedzać ich wymagania oraz spełniać oczekiwania gości lokali gastronomicznych. O wyzwaniach stojących przed firmami świadczącymi usługi dla tego sektora będziemy rozmawiać podczas Food Show 2018 - już 11-13 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach!
Reklama

Podczas Food Show odbędzie się debata pt. "Dostawcy HoReCa - sprostać nie tylko wymaganiom szefów kuchni, ale i potrzebom gości", podczas której eksperci, zarówno menadżerowie sieci gastronomicznych, blogerzy i trendsetterzy oraz dostawcy, porozmawiają o tym jak nawiązać i utrzymać idealną współpracę na polu dostaw. Z jednej strony będziemy rozmawiać o tym jak osiągnąć kompromis między lokalnością, świeżością, jakością a ceną finalną produktu dla gastronomii, a z drugiej - czy dostawcy powinni "tylko" ważnie śledzić trendy czy także sami je kreować. Jednym z głównych tematów będzie także rosnące znaczenie produktów lokalnych w menu lokali gastronomicznych oraz siła, jaką zyskują małe, tradycyjne manufaktury, które chcą zaopatrywać restauracje. Na przykładach pokażemy też sukcesy firm, które właśnie na sprawnych dostawach do HoReCa wybiły się z niewielkich przedsiębiorstw do poziomu dostawców wielkich sieci takich jak lokale AmRestu czy McDonald's.

Ale nie tylko potrzeby restauracji będą w centrum uwagi prelegentów. Poruszymy także tematy związane z oczekiwaniami gości oraz tym, jak to właśnie dostawcy mogą je zaspokoić. Porozmawiamy o tym co się jeszcze "nie przejadło", skąd czerpać wiedzę o trendach, jak wybiegać z ich kreowaniem przed konkurencją. Postaramy się wyłuskać te najgorętsze tematy, takie jak np. rosnąca rola menu dla dzieci w restauracjach.

Będzie inspirująco! WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Food Show 2018 rozpocznie się w niedzielę 11 marca. Będzie to dzień otwarty dla publiczności / mieszkańców Śląska, dla których przygotowujemy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

W ramach dni dla profesjonalistów (12-13 marca 2018 r.) odbędą się debaty i dyskusje branżowe z udziałem szefów kuchni, firm gastronomicznych, spożywczych, oraz dostawców. Będą im towarzyszyć wystawy, ekspozycje, prezentacje produktów żywnościowych, degustacje, pokazy gotowania, warsztaty kulinarne. Podczas Food Show zapraszamy także na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach II edycji Food Show.

Podczas Food Show odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której wręczymy nagrody Food Show Star dla najlepszych produktów i dla najlepszych dostawców HoReCa. W ramach Food Show, po raz drugi już, odbędzie się Megawieczór Kulinarny. Znani i cenieni szefowie kuchni przygotują na oczach gości swoje popisowe dania.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum