Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Food Show 2018: Już w niedzielę w Katowicach rusza wielkie święto kulinarne!

Kwestie związane z jedzeniem jeszcze nigdy nie miały tak dużego znaczenie w popkulturze - żywność jest obecnie w centrum uwagi świata. Warto z tego skorzystać! Po porcję inspiracji zapraszamy na II edycję Food Show 2018. To niezwykłe wydarzenie biznesowe i kulinarne branży spożywczo-gastronomicznej powraca - już 11-13 marca 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zapraszamy nie tylko profesjonalistów, ale także miłośników gotowania i dobrego jedzenia!
Reklama

Wysyp programów czy blogów kulinarnych spowodował, że Polacy powracają do idei slow food i samodzielnego przygotowania posiłków oraz czerpania satysfakcji z gotowania. Jedzenie ogrywa dziś bardzo ciekawą rolę. Stajemy się wręcz żywieniowymi hedonistami. W szczególności młodsze pokolenie konsumentów - jak nigdy do tej pory – docenia rolę jedzenia. Od jedzenia oczekuje zdecydowanie więcej i właśnie przez jedzenie wysyłane są komunikaty do otoczenia. Jedzenie jest wszechobecne i jest czymś na kształt nowej popkultury i stanowi podstawową wartość życiową.

Czy żywieniowy hedonizm, ubóstwianie jedzenia, a także coraz więcej oczekiwań pod adresem żywności będzie wyznaczało kierunek rozwoju branży spożywczej, handlowej i gastronomicznej? Jak nowe trendy będą wpływały na to, co będzie lądować na naszych talerzach i koszykach zakupowych?

Chcemy inspirować i dlatego powracamy z Food Show! Podczas tego unikalnego wydarzenia biznesowego i kulinarnego branży spożywczo-gastronomicznej nie zabraknie wskazówek, warsztatów, dyskusji, wykładów, pokazów kulinarnych, wystaw i spotkań z autorytetami branży gastronomicznej i kulinarnej! Podczas Dnia Otwartego – w niedzielę 11 marca – przygotowaliśmy także kiermasz żywności, targi książek kulinarnych i spotkania z ich autorami, zlot food trucków i degustacje! Przygotowaliśmy także Mega Wieczór Kulinarny, podczas którego znani szefowie kuchni na oczach publiczności, przygotują swoje popisowe dania.

Profesjonalistom branży HoReCa i spożywczo-handlowej dedykowane są dwa pozostałe dni (12-13 marca), podczas których odbędą się debaty i dyskusje branżowe, wystawy, ekspozycje, czy prezentacje produktów żywnościowych.

Podczas Food Show zapraszamy także na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

AGENDA, REJESTRACJA I WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum