Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Food Show 2018: Lokal bez adresu: targi śniadaniowe, nocne markety, foodtrucki

Food trucki, festiwale, restauracje pop-up, food markety - to tylko kilka przykładów nowych form gastronomii, które omówimy podczas debaty w ramach Food Show 2018 (11-13 marca, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach).
Reklama

W ramach debaty pt. "Lokal bez adresu: targi śniadaniowe, nocne markety, foodtrucki" będziemy rozmawiać o tym, że gotować i smakować dań można w każdych warunkach – od ulicy po masowe festiwale, a dodatkowo koncepty street food'owe wyznaczają trendy w lokalach i są swoistym sprawdzianem dla danego konceptu czy marki. Street food doskonale wpisuje się także w ideę wspólnego jedzenia w nietypowych warunkach i w formie imprezy.

Postaramy się także omówić specyfikę polskiego street food'u w porównaniu z trendami globalnymi. Zastanowimy się na co prekursorom tego trendu pozwalają nasze lokalne realia oraz food markety w Polsce są kopią wielkich europejskich hal targowych czy unikalną koncepcją.

Będzie inspirująco! Zobacz pełną agendę Food Show 2018!

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Food Show 2018 rozpocznie się w niedzielę 11 marca. Będzie to dzień otwarty dla publiczności / mieszkańców Śląska, dla których przygotowujemy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

W ramach dni dla profesjonalistów (12-13 marca 2018 r.) odbędą się debaty i dyskusje branżowe z udziałem szefów kuchni, firm gastronomicznych, spożywczych, oraz dostawców. Będą im towarzyszyć wystawy, ekspozycje, prezentacje produktów żywnościowych, degustacje, pokazy gotowania, warsztaty kulinarne. Podczas Food Show zapraszamy także na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach II edycji Food Show.

Podczas Food Show odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której wręczymy nagrody Food Show Star dla najlepszych produktów i dla najlepszych dostawców HoReCa. W ramach Food Show, po raz drugi już, odbędzie się Megawieczór Kulinarny. Znani i cenieni szefowie kuchni przygotują na oczach gości swoje popisowe dania.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum