Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gemini Park Bielsko-Biała rozwija ofertę restauracyjną

W centrum handlowym, ale także na Podbeskidziu zadebiutowała właśnie sieć lokali Silver Dragon. Nowy najemca ulokował się przy strefie food court i zajął 50 m kw. W ofercie nowej restauracji można znaleźć dania kuchni azjatyckiej - m.in. wietnamskiej i tajskiej.
Reklama

Jest to już drugie otwarcie w tym segmencie w ciągu ostatniego miesiąca. We wrześniu oferta Gemini Park wzbogaciła się o kawiarnię sieci Costa Coffee. 

W efekcie ostatnich otwarć, food court bielskiej galerii jest już w 100% skomercjalizowany, a sama oferta składa się z 16 lokali gastronomicznych. Można w niej znaleźć takie restauracje jak m.in. McDonald’s, KFC, Subway, Pizza Hut, Ron Del, Doner Kebab, Sushi Samuraj czy Salad Fantasy.

Gemini Park rozpoczął także przygotowania do przebudowy food court. Według planów, które realizowane będą w najbliższych miesiącach, cała przestrzeń zostanie zmodernizowana oraz powiększona. W efekcie prac food court zyska nowy podział, a także poszerzy swoją funkcję, stając się nie tylko przestrzenią restauracyjną, ale także miejscem spotkań, które spełnia założenia tzw. idei trzeciego miejsca.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum