Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grand Chicken Parmesan w menu szwedzkiej sieci

Szwedzka sieć MAX Premium Burgers rozszerza swoje menu o Grand Chicken Parmesan.
Reklama

Grand Chicken Parmesan składa się z filetu z kurczaka, włoskiego parmezanu, sosu aioli i świeżych dodatków.
Obok Grand Chicken Parmesan oraz Korean BBQ do oferty MAX dołącza Classic’68 Cheese.

Nowy burger Grand Chicken Parmesan

We wrześniu 2022 roku w menu szwedzkiej sieci pojawiła się nowa linia burgerów Grand Chicken, która była odpowiedzią na rosnący trend na burgery z kurczakiem w Stanach Zjednoczonych. Podstawowa linia oferowała 3 opcje Grand Chicken Sandwich, Grand BBQ Chicken i Grand Buffalo Chicken. 

- Jakość i składniki, z których przyrządzamy nasze menu są dla MAX niezwykle ważne. Nigdy nie idziemy na kompromisy w kwestii smaku i teraz czujemy się gotowi do wprowadzenia Grand Chicken Parmesan. Jest to burger z prawdziwym parmezanem z północnych Włoch. Kiedy przedstawialiśmy nasze menu z kurczakiem, powiedziałem, że jest to jedna z najlepszych propozycji, jakie wprowadziliśmy. Jestem bardzo podekscytowany i dumny z dodania Grand Chicken Parmesan do rodziny Grand Chicken – mówi Jonas Mårtensson, szef kuchni w MAX.

Wszystkie burgery MAX Premium Burgers, zanim zostaną przedstawione gościom restauracji, poddawane są testom smaku.

MAX został założony w 1968 roku i jest najstarszą szwedzką siecią burgerów. MAX zatrudnia blisko 7500 osób, ma 189 restauracji w pięciu krajach, a obroty w 2021 r. wyniosły 4,1 mld koron szwedzkich. MAX Premium Burgers otworzył pierwszą restaurację w Polsce 1 września 2017 r., a od marca 2022 r. w Polsce działają 22 restauracje. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum