Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grupa PTWP zaprasza na spotkanie z cyklu Villa Gardena Luxury Dinners

Grupa PTWP zaprasza uczestników wydarzeń, partnerów i przyjaciół do udziału w spotkaniu z cyklu Villa Gardena Luxury Dinners, które odbędzie się 20 września o godz. 18:30 w restauracji Villa Gardena w Parku Śląskim.
Reklama

Villa Gardena Luxury Dinners to cykl kameralnych i inspirujących spotkań w ciekawym, starannie dobranym gronie uczestników, organizowany przez Grupę PTWP przy udziale prestiżowych partnerów. Wieczory oparte są o indywidualnie przygotowany scenariusz i uzupełnione autorskim menu opracowanym przez Szefa Kuchni.

Na spotkanie zapraszamy do restauracji Villa Gardena, miejsca wyjątkowego i wyróżniającego się prestiżem na gastronomicznej mapie Śląska. Położenie restauracji w sercu Parku Śląskiego w otoczeniu natury oraz autorskie dania, opracowane przez Dominika Duraja - jednego z 5 najlepszych Szefów kuchni w Polsce według francuskiego, prestiżowego przewodnika Gault&Millau - to wyróżniki, które pozwolą poczuć się komfortowo i mile spędzić czas.

W menu specjalnie opracowanym na spotkania z cyklu Villa Gardena Luxury Dinners nie zabraknie potraw opartych o wykwintne składniki takie jak: ślimaki, krab, smardze, mięso turbota czy daniela. O kompozycji dań opowie sam Szef Kuchni.

W programie spotkania specjalne atrakcje zapewnione przez partnerów wydarzenia.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum