Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Herbapol-Lublin przedłuża współpracę z Warsem 

Herbapol-Lublin po raz kolejny przedłuża współpracę z firmą Wars. W ramach przeprowadzonego postępowania zakupowego producent złożył najkorzystniejszą ofertę na dostawę herbaty, która serwowana będzie w wagonach gastronomicznych pociągów PKP Intercity oraz w restauracjach stacjonarnych Wars w Warszawie. Nowy kontrakt obowiązuje już od 1 marca 2023 r.
Reklama

 Herbapol-Lublin już od ponad 70 lat tworzy wyjątkowe produkty, które królują w polskich kuchniach i zachwycają niepowtarzalnymi połączeniami smakowymi. Wars równie długo łączy pasję do gastronomii z zamiłowaniem do podróży. Dlatego nieprzerwanie od 2019 r. Herbapol-Lublin współpracuje z Wars, dostarczając klientom wagonów restauracyjnych i restauracji swoje flagowe produkty herbaciane. Dzisiaj spółki ogłaszają kontynuację współpracy, przedłużając ją o kolejny rok.

 – Fakt, że nasza oferta kolejny już raz okazała się najbardziej atrakcyjna dla spółki Wars to najlepsze potwierdzenie tego, że w oczach partnerów biznesowych Herbapol-Lublin to rzetelny, konkurencyjny kooperant oraz istotny gracz w branży HoReCa, obecny w wielu lokalach gastronomicznych i hotelach na terenie całego kraju. Swoją silną pozycję niezmiennie zawdzięczamy nie tylko wysokiej jakości oferowanych produktów, ale również szerokiej ofercie, dostępności i sprawnej logistyce towaru – mówi Evangelos Evangelou, prezes spółki Herbapol-Lublin.

Herbapol-Lublin przygotował dla Warsu ofertę składającą się z dedykowanych linii herbat: Czarnych, Earl Grey, miętowych, owocowych oraz zielonych.

Produkty Herbapolu w ponad 200 pociągach 

Produkty Herbapolu dostępne są w wagonach gastronomicznych Wars w ponad 200 pociągach krajowych i zagranicznych PKP Intercity uruchamianych w dobie oraz w restauracjach stacjonarnych Wars w Warszawie. Nowa umowa przewiduje dostawy herbat przez 12 miesięcy, począwszy od 1 marca 2023 roku.

Herbapol-Lublin działa od 1949 r. Portfolio produktowe firmy obejmuje kategorie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, funkcjonalnych, herbat białych, zielonych, czerwonych i czarnych, produktów dżemowych, syropów do mleka i gotowych do picia napojów herbacianych oraz cukierków odświeżających. W ofercie są takie marki, jak Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha czy kosmetyki Polana. 

 

Reklama

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum