Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Inspiracje, warsztaty, dyskusje, pokazy - zapraszamy na Food Show 2018! (wideo)

Już za prawie dwa tygodnie w Katowicach ruszy Food Show 2018 - wielkie święto branży spożywczej, gastronomicznej i świata kulinariów. Przygotowaliśmy dwa dni branżowe, na które składać się będzie 12 debat i dwa bloki tzw. short stories, podczas których praktycy rynku zaprezentują swoje innowacyjnych koncepty gastronomiczne i projekty kulinarne.
Reklama

Kliknij i sprawdź agendę wydarzenia!

Chcemy inspirować i dlatego powracamy z Food Show! 11-13 marca na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach - podczas tego unikalnego wydarzenia biznesowego i kulinarnego branży spożywczo-gastronomicznej nie zabraknie warsztatów, dyskusji czy wykładów. Poruszymy szereg zagadnień związanych z najnowszymi trendami i zjawiskami na rynku spożywczym oraz gastronomicznym.

Trendy na rynku żywieniowym, choć oscylują wokół podobnych motywów przewodnich, zmieniają się w bardzo szybkim tempie. Konsumenci na całym świecie jeszcze nigdy nie tak nie eksperymentowali z jedzeniem. Nigdy nie byli też tak wybredni, jeżeli chodzi o to, co trafia do ich koszyków zakupowych i pojawia się w codziennym menu.

W ramach debat na Food Show 2018 chcemy porozmawiać także o zjawisku fotograficzno-kulinarnych hitów Instagrama (czarne posiłki, zdrowie na talerzu, egzotyczne potrawy) oraz ich wpływie na trendy kulinarne i żywnościowe. Zastanowimy się czy zjawisko zwane #foodporn nie powoduje, że wszystko staje się bardziej obejrzane niż spróbowane.

Chia, jagody goji, chlorella – czy to już nie moda, ale trend? I czy superfoods są sposobem na wieczną młodość i urodę? Jak promować tę kategorię? - na te i inne pytania eksperci postarają się odpowiedzieć podczas debaty "Superfoods - trend wpisany w idee wellness, fit i eko".

Będzie inspirująco! Zarejestruj swój udział w Food Show 2018!

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Food Show 2018 rozpocznie się w niedzielę 11 marca. Będzie to dzień otwarty dla publiczności / mieszkańców Śląska, dla których przygotowujemy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum