Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kasia Nosowska reklamuje Alpro

Alpro PSST!... TO NIE MLEK* to produkt, który nie jest mlekiem, ale smakiem do złudzenia je przypomina. Do odkrycia nowości i zmiany diety na bardziej roślinną zachęcają ambasadorzy marki Alpro – Kasia Nosowska, Borys Szyc i Daria Ładocha.
Reklama

- Wiemy, że coraz więcej osób chce włączyć na stałe do swojej diety produkty na bazie roślin, ale jednocześnie nie chcą rezygnować  z dobrze im znanego i lubianego smaku mleka. Alpro PSST!... TO NIE MLEK* to produkt, który powstał na bazie owsa, jest źródłem wapnia i witaminy D, a ponadto nie zawiera cukru.

Roślinna (r)ewolucja

Produkty na bazie roślin cieszą się coraz większą popularnością - w 2018 pojawiały się w co 10. gospodarstwie domowym (11,5%), a w 2021 już co 4. (26,9%). Nowe opakowanie Alpro w 96 % powstało z roślin, a marka już zapowiada opakowania w  100 % z roślin.

Przejdź na roślinne z Alpro

Borys Szyc, Daria Ładocha i po raz pierwszy Kasia Nosowska, w ramach kampanii Alpro pokazują jak można dbać o zdrowie włączając do diety produkty roślinne – napoje i roślinne alternatywy dla jogurtów. Ambasadorów można zobaczyć w internecie – w tym mediach społecznościowych oraz w przestrzeni miejskiej. Za koncept kreatywny i realizację kampanii odpowiada agencja Feeders, a za zakup mediów Mediacom.
Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum