Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kawomaty Costa Express na stacjach Shell, w sklepach Carrefour a nawet na siłowni

W ciągu miesiąca Costa Coffee otworzyła cztery nowe kawiarnie, a w jednej przeprowadziła remodeling. Działania miały miejsce w Warszawie, Bydgoszczy i w Bielsku-
-Białej.
Reklama

Nowe lokale Costa Coffee powstają nie tylko w wielkich centrach handlowych, ale także na osiedlach mieszkaniowych. Na przełomie sierpnia i września otwarto cztery kawiarnie: dwie w galeriach handlowych CH Janki oraz  Gemini w Bielsku-Białej, a także przy al. KEN na Ursynowie oraz w Wilanowie przy ul. Sarmackiej.

W ostatnim czasie marka wprowadziła m.in. nowy styl w wystroju swoich kawiarni. Mowa o designie Spectrum, który wyróżnia się połączeniem elementów drewnianych z żywą roślinnością oraz złotymi akcentami. We wnętrzu dominują kolory: granatowy, szary oraz charakterystyczny dla marki Costa - Red.

Dużą popularnością wśród gości cieszą się kawomaty Costa Express, obecne w kilkuset punktach na stacjach paliw Shell oraz w sklepach Carrefour Express. Od 26 czerwca na rynku dostępne są puszki Ready-To-Drink z mrożoną kawą Costa Coffee. Można je kupić we wszystkich kawiarniach Costa, w 650 punktach sieci Lagerdere, a także na wybranych 327 stacjach Shell.

Od 2 września automat z kawą Costa Coffee jest dostępny także na siłowni. Klienci nowego Calypso Fitness Club na Ursynowie będą mogli z niego skorzystać przed lub po treningu.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum