Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kebabowa sieć otwiera lokal w Galerii Krakowskiej

W czerwcu 2020 r. sieć BERLIN DÖNER KEBAP powiększyła się o nowy lokal w Galerii Krakowskiej. To czwarta restauracja w Krakowie i 55 lokal w Polsce tej największej marki oferującej dania z kebabem.
Reklama

Krakowskie otwarcie to efekt realizowanej polityki rozwoju sieci, w której znajdują się zarówno lokale franczyzowe jak i własne. BERLIN DÖNER KEBAP w Galerii Krakowskiej działa właśnie w tym drugim modelu.

– Kraków po raz czwarty stał się faktem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że pomimo ostatnich, dość trudnych okoliczności związanych z rynkiem gastronomicznym, możemy dalej rozwijać się i otwierać w tak rozpoznawalnych miejscach – mówi Karol Kostyrka, manager ds. rozwoju. – Co więcej, na horyzoncie mamy kolejne tegoroczne otwarcia, o których będę mógł powiedzieć nieco więcej w najbliższych miesiącach – dodaje.

Restauracja BERLIN DÖNER KEBAP wykorzystuje menu boardy w wersji digital. To koncept, który zyskuje na popularności, także w tej sieci sprzedaży. Lokal w Galerii Krakowskiej jest drugim, po Galerii Przymorze, w którym od początku wdrożona została odświeżona grafika menu boardów, opracowywana od września 2019 roku. Pozostałe lokale sieci zmiany wprowadziły w ciągu ostatniego miesiąca.

Berlin Döner Kebap tworzy restauracje w Polsce od ponad 20 lat.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum