Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kondrat Wina Wybrane: Największe spadki sprzedaży w działach HoReCa i B2B

– Rządowe obostrzenia odbiły się znacząco na segmencie HoReCa. Zamknięte restauracje i hotele spowodowały znaczący spadek sprzedaży. Problemy branży HoReCa to nie tyko brak zamówień, to również problemy naszych odbiorców z płatnościami, co w konsekwencji dotyka dostawców – powiedział w rozmowie z portalem horecatrends.pl Mikołaj Kondrat, prezes Kondrat Wina Wybrane.
Reklama

Horecatrends.pl: Jak pandemia koronawirusa wpłynęła na działalność Kondrat Wina Wybrane?

Mikołaj Kondrat, prezes Kondrat Wina Wybrane: Nasza firma opiera się na kilku mocnych filarach i właśnie dzięki temu na tę chwilę mamy zapewnioną stabilność finansową. Wiosną dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze webinary w ramach Warsztatu Wina, w internecie. W każdym z nich uczestniczyło ok 100 osób. Ze względu na tak duże zainteresowanie, przygotowujemy kolejne tematy. Od początku istnienia firmy edukacja jest jednym z jej priorytetów. Szkolenia online prowadzone są w taki sposób, by rozwinąć zarówno umiejętności teoretyczne jak i praktyczne.

Mówiąc o winach, największe spadki sprzedaży w okresie marzec-maj 2020 odnotowaliśmy w działach HoReCa i B2B. Rządowe obostrzenie odbiły się znacząco na segmencie HoReCa – zamknięte restauracje i hotele spowodowały znaczący spadek sprzedaży. Problemy branży HoReCa to nie tyko brak zamówień, to również problemy naszych odbiorców z płatnościami, co w konsekwencji dotyka dostawców. Solidaryzujemy się z naszymi klientami i staramy się im pomóc w tej trudnej sytuacji.  Podobnie lockdown wpłynął na sprzedaż B2B.

Więcej na horecatrends.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum