Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kwaśnie dżemy Łowicz mają swoją piosenkę

Marka Łowicz i sieć restauracji stworzyli extra kwaśną wkładkę do menu. Wraz z grupą FoodX, do której należą m.in. Mr. Pancake, Pizza Boyz i Ghost Burgers, Łowicz przygotował specjalną ofertę na bazie nowości marki: Dżem Extra Kwaśny Jabłko i Wiśnia z Czarną Porzeczką. Kwaśnych propozycji będzie można spróbować w 5 polskich miastach. Do tego marka Łowicz z piosenkarką Saszan oraz producentem Francis'em, przygotowała piosenkę z teledyskiem dla linii dżemów Extra Kwaśnych, w dwóch smakach - Jabłko i Wiśnia z Czarną Porzeczką.
Reklama

Łowicz postanowił stworzyć coś wyjątkowego dla miłośników kwaśnych smaków. Właśnie wystartował pierwszy etap kampanii towarzyszącej wprowadzeniu Dżemu Extra Kwaśny Jabłko i Wiśnia z Czarną Porzeczką – nowości w ofercie marki – który opiera się na współpracy z siecią restauracji. W ramach wspólnych działań powstało specjalne menu oparte na dżemach, obejmujące zarówno słone, jak i słodkie dania oraz napoje. Kwaśne menu tworzą: Fluff n’ Jam Pancakes, Elvis Burger, Waffle Fries & Jam PB Jam Freakshake Apple Margarita.

Menu będzie dostępne w okresie 15-28.05 w restauracjach w 5 miastach:

  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Warszawa, ul. Marszałkowska 17/LU4
  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Poznań, ul. Św. Marcin 25
  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Kraków, ul. Krupnicza 21A
  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Wrocław, ul. Szewska 69/70
  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Szczecin, ul. Śląska 42

Wsparciem dla kampanii będą działania szerokiego grona influencerów, którzy podzielą się swoimi wrażeniami na temat kwaśnych dżemów i restauracyjnego menu. Przez cały czas trwania kampanii, influencerzy będą zachęcać swoje społeczności do odwiedzenia restauracji FoodX i skosztowania wyjątkowych potraw przygotowanych z dżemami Łowicz. Twórcy będą dzielić się contentem foodowym, komediowym i muzycznym. Główną promocją menu extra kwaśnego zajmie się znany influencer Mr. Kryha, który swoją sławę zdobył głownie na platformie TikTok, znajdując wyjątkowe i pyszne miejsca w całej Polsce.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum