Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marcin Czubak będzie gotował w katowickiej restauracji Dzień i Noc

Dzień i Noc - to nowa restauracja na kulinarnej mapie Katowic, przy ul. Warszawskiej 5. To dawna „Kryształowa” - kultowy lokal, z przedwojenną tradycją. Za kulinarną stronę restauracji będzie odpowiedzialny Marcin Czubak – znany z popularnego polsatowskiego programu „Top Chef”.
Reklama

- Na pewno jest to wyzwanie, ale mamy własną koncepcję i chcemy ożywić to kultowe miejsce. Nazwę „Dzień i noc” wybraliśmy dlatego, że lokal otwarty będzie od rana. Zaczniemy międzynarodowymi śniadaniami, potem będziemy serwować lunche oraz kolacje, a wieczorami planujemy także coś dla ducha. Chcemy żeby to miejsce tętniło życiem niemal przez całą dobę – mówi Marcin Czubak. - Będziemy promować polskie produkty, polskie potrawy w nowoczesnym wydaniu, ale nie zabraknie również tradycyjnych śląskich dań. Do tego wina z różnych zakątków świata oraz czeskie piwo z tanka. Do tego podawane przez ciekawą osobę i w niebanalny sposób – dodaje.

Również na kulturalnym polu ma być ciekawie. - Chcielibyśmy żeby w restauracji było dużo ciekawych wydarzeń dla każdego: i warsztaty kulinarne dla dzieci, dla dorosłych – koncerty, ale również muzyka klubowa – mówi Marcin Czubak.

Co ważne: wszystko w przystępnych cenach. - To będzie fajna miejscówka dla wszystkich. Liczymy, że uda nam się przełamać złą passę, jaką ten lokal miał w ostatnich latach – kończy szef kuchni „Dzień i Noc”.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum