Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

MAX Premium Burgers otwiera pierwszą restaurację w Łodzi – znamy datę

Długo wyczekiwana, pierwsza w województwie łódzkim restauracja MAX Premium Burgers wkrótce powita swoich gości. Szwedzka sieć znana jest nie tylko z szerokiej oferty opcji wegetariańskich, ale także ze zrównoważonego podejścia do prowadzenia biznesu. Otwarcie odbędzie się już 18 kwietnia, a na pierwszych gości czeka niespodzianka!
Reklama

MAX Premium Burgers w Łodzi będzie 24. restauracją tej sieci w Polsce, ale pierwszą w mieście. Dogodna lokalizacja przy al. Śmigłego-Rydza 21 zapewnia łatwy dojazd do restauracji zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie swoje siedziby ma wiele firm i sklepów, nieco dalej jest dużo nowoczesnych biurowców.

Otwarcie MAX Premium Burgers w Łodzi 

Restauracja zaprasza 18 kwietnia od godziny 10:00. MAX to przede wszystkim szeroki wybór burgerów, a także możliwość ich personalizacji. Fani tego przysmaku znajdą w restauracjach sieci klasyki jak np. burger Frisco z linii Grand Deluxe, który wygrał niezależny test smaku. W ofercie znajdują się także sezonowe propozycje jak Korean BBQ, propozycja dla miłośników koreańskich smaków, czy też Grand Chicken Parmesan, czyli burgery z kurczakiem w połączeniu z parmezanem i sosem aioli! w dniu otwarcia sieć przygotowała dla pierwszych 50. gości karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania podczas kolejnych wizyt w restauracji.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum