Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

McDonald's z usługą dowozu we Wrocławiu

Od 23 kwietnia w wybranych restauracjach McDonald’s we Wrocławiu można zamówić produkty z dostawą do domu. Zamówienia można składać poprzez aplikację Uber Eats.
Reklama

W lipcu 2017 roku sieć wprowadziła usługę dowozu produktów, a pierwszym miastem, w którym zaoferowano takie rozwiązanie była Warszawa. Kolejnymi miastami do których zawitało McDelivery były Poznań i Kraków. Teraz do tego grona dołączył również Wrocław.

Tak jak w pozostałych miastach dostawy są realizowane w godzinach od 11:00 do 23:00. We Wrocławiu obsługuje je 7 lokali McDonald’s. Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.

- Możliwość zamawiania poprzez aplikację Uber Eats cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Warszawy, Poznania, jak i Krakowa. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Wrocławia również docenią tę formę korzystania z usług McDonald’s – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum