Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mex Polska nie kupi firmy Bobby Burger

Mex Polska zakończył rozmowy ze wspólnikami firmy Bobby Burger - Krzysztofem Kołaszewskim oraz Bogumiłem Jankiewiczem - dotyczące zakupu co najmniej 51 proc. udziałów w tej firmie.
Reklama

- W trakcie negocjacji nie udało się ustalić warunków planowanej transakcji. Emitent nie planuje przedłużenia terminu negocjacji, przy czym nie wyklucza w przyszłości powrotu do negocjacji ze wspólnikami Bobby Burger sp. z o.o. – informuje Mex Polska.

Spółka w październiku 2017 roku poinformowała o podpisaniu listu intencyjnego z Krzysztofem Kołaszewskim - wspólnikiem spółki Bobby Burger, działającym w imieniu własnym oraz z upoważnienia drugiego wspólnika – Bogumiła Jankiewicza. Na podstawie listu strony wyraziły wolę współpracy polegającej na zawarciu umów sprzedaży udziałów, na mocy których Mex Polska nabędzie co najmniej 51 proc. udziałów w kapitale zakładowym Bobby Burger.

Firmie Mex Polska przysługiwała wyłączność na prowadzenie rozmów i negocjacji w sprawie zawarcia umów sprzedaży jakichkolwiek udziałów w Bobby Burger w okresie 4 miesięcy od dnia podpisania listu. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum