Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Niewinni Czarodzieje 2.0, restauracja Kuby Wojewódzkiego zniknęła z Elektrowni Powiśle

Kuba Wojewódzki i Józef Krawczyk, to biznesowy duet, który w swojej gastronomicznej karierze otworzył 3 autorskie restauracje pod szyldem Niewinni Czarodzieje 2.0. Swój pierwszy lokal otworzyli w Elektrowni Powiśle, kolejne dwa powstały na warszawskiej Złotej 44 oraz we Wrocławiu. Potem Kuba Wojewódzki odpsprzedał swoje udziały wspólnikowi, a następnie lokal w Elektrowni Powiśle został zamknięty.
Reklama

W lutym 2019 roku pisaliśmy o pierwszym lokalu gastronomicznym Kuby Wojewódzkiego i Józefa Krawczyka, który mieścił się w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

W 2019 roku Kuba Wojewódzki komentował: swoją nazwę restauracja zawdzięcza najbardziej nieoczywistemu filmowi Andrzeja Wajdy. Film opowiada o ludziach kochających określony styl życia – Modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca. No może z wyjątkiem tych zobowiązań ;) Miejsca nieoczywistego. 

Niewinni Czarodzieje 2.0 poza ofertą restauracyjną proponują  gościom koncerty, stand-upy i wydarzenia kulturalne. Koncept nie odnalazł się jednak w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum