Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowe smaki loteria na stacjach Circle K

Sieć Circle K przygotowała nowe propozycje przekąsek  – Hot Doga Bekon & Cheddar, jak również wegańskie cookie. Nowości będzie można spróbować od 22 lutego. Klienci mają też okazję powalczyć o bilety na finał Ligii Mistrzów w wyjątkowej loterii, dostępnej wyłącznie na stacjach Circle K.
Reklama

Do oferty gastronomicznej sieci Circle K dołącza nowy smak Hot Doga – Bekon & Cheddar, który stanowi połączenie kiełbaski z bekonem i serem cheddar. Kiełbaska opiekana jest na płaskim grillu. Nowy smak uzupełnia ofertę Hot Dogów, wśród których niedawno premierę miał Vegan Dog, czyli wegański Hot Dog z kiełbaską przygotowaną z białka grochu, stworzony z myślą o miłośnikach roślinnej diety.

Loteria na stacjach Circle K

Dla odwiedzających stacje Cirlce K, sieć przygotowała jeszcze więcej nowości. Fani futbolu mogą wziąć udział w wyjątkowej loterii Champions League, w której mogą wygrać bilety na finał Ligii Mistrzów, jak również koszulki z podpisem Lionela Messiego i 400 piłek. By wziąć udział w loterii, wystarczy kupić 2 x Pepsi lub 2 x Lay’s lub Pepsi i Lay’s, wyłącznie na stacjach Cirlce K, a następnie zarejestrować się na stronie organizatora. Szczegóły loterii i regulamin są dostępne na stronie internetowej. 

 

Na Circle K każdy znajdzie też coś na osłodę – warto spróbować nowego, czekoladowego cookie. Wegańskie ciastko z kawałkami deserowej czekolady, które jest dostępne na wybranych stacjach, doskonale komponuje się z aromatyczną kawą. Oprócz klasycznego wariantu można ją zakupić jeszcze w zimowej wersji – z syropem piernikowym albo jeżynowym. Jako alternatywę dla wegańskiego smakołyku, do kawy można dobrać mocno czekoladowe brownie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum