Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowi najemcy gastronomiczni w Agorze Bytom

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. W najbliższym czasie znacznie powiększy się jej oferta handlowo-usługowa. Zarządca podpisał umowy z nowymi najemcami. Niektórzy już rozpoczęli swoją działalność. Myjnia samochodowa, klub fitness, renomowana firma obuwnicza, biuro podróży, cukiernie i kawiarnia to kolejni nowi najemcy Agory Bytom.
Reklama

Pierwsza nowość to Ryłko – polska firma obuwnicza z ponad 50-letnią tradycją. Jej salon w Agorze Bytom zajął powierzchnię 87 mkw. Kolejna zmiana to uruchomienie More! Fitness. Klub zajął miejsce Jatomi Fitness, który ogłosił zakończenie działalności w Polsce. Nowością są także Krakowskie Wypieki. Cukiernia dysponuje 39-metrową powierzchnią handlową. Proponuje między innymi ciasta, torty, drożdżówki i lody.

W Agorze Bytom zadebiutują też marki z segmentu usług, między innymi Coral Travel Wezyr Holidays. Biuro podróży uruchomione zostanie w lutym. Dysponować będzie 25-metrowym lokalem. Kolejna nowość – Myjnia PitStop – działać będzie na parkingu galerii handlowej. Zaoferuje mycie, czyszczenie oraz konserwację samochodów. Wcześniej Agora Bytom ogłosiła podpisanie umowy z PKO Bankiem Polskim. Placówka zajmie 500 mkw. i będzie największa w mieście.

Już wiosną w Agorze Bytom pojawią się kolejni najemcy z branży gastronomicznej. Wśród nich kawiarnia Carte d’Or (97 mkw.) oraz Prawdziwe Lody (129 mkw.). Umowę podpisał również inny znany i popularny brand – Tchibo. Lokal tej sieci zajmie 125 mkw. i zaoferuje połączenie asortymentu kawowego z ofertą produktów wielobranżowych.

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum