Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowi najemcy w Ogrodach Ulricha. Otwarcie zabytkowych szklarni w październiku

Na warszawskiej Woli trwa rewitalizacja historycznych Ogrodów Ulricha, zainicjowana przez Wola Park, należący do Ingka Centres. Otwarcie Parku i Szklarni Ulricha planowane jest na październik bieżącego roku.
Reklama

Do grona najemców dołączają sieć restauracji inspirowana street foodem Pasibus, pizzeria w stylu neapolitańskim Ragazzi, a także dwa bary centralne, Tap Bar i Botanic Bar, które będą utrzymane w duchu całego kompleksu. Na klientów czekać będzie również szeroki wybór dań kuchni azjatyckiej w Silk & Spicy oraz Pika Pika Ramen & Sushi, a także kuchni izraelskiej w Yafo. W obiekcie ruszy także sala zabaw dla dzieci – Fikołki.

Otwarcie Parku i Szklarni Ulricha planowane jest na październik bieżącego roku.

Na projekt, wypracowany wspólnie z lokalną społecznością, składają się m.in. dwie historyczne szklarnie, w których w XIX wieku hodowano tropikalną roślinność. W jednej z nich znajdzie się strefa gastronomiczna, w drugiej – strefa rozrywki i edukacji dla najmłodszych. Wśród pierwszych najemców, którzy wzbogacą Ogrody Ulricha, jest w sumie aż osiem lokali – pięć restauracji, dwa bary oraz sala zabaw dla dzieci – Fikołki.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum