Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ostatnie dni Festiwalu w Pizza Hut. W tym roku droższy niż zwykle. Cena zmienia się w ciągu tygodnia

Festiwal pizzy w Pizza Hut to już doroczna zimowa tradycja, podczas której smakosze włoskich placków mogą zjeść ich nieskończoną ilość. Niestety tegoroczna cena za udział w festiwalu powaliła niejednego konsumenta z nóg. Ile w tym roku musimy zapłacić za festiwal pizzy w Pizza Hut? Jak cena zmienia się w ciągu tygodnia?
Reklama

Udział w festiwalu pizzy w Pizza Hut jest bardzo prosty, wystarczy przyjść do restauracji, zapłacić raz i jeść do woli. Kelnerzy przynoszą nam po kawałku każdej pizzy. Jest to okazja do spróbowania każdego kawałka w ofercie restauracji Pizza Hut. Za taką przyjemność w tym roku zapłacimy 46 zł. Jest to o 10 zł więcej niż w ubiegłym roku. Chcąc skorzystać z oferty z dolewką zapłacimy 52 zł, również 10 zł więcej niż w ubiegłym roku. 

 

Ile kosztuje festiwal pizzy w Pizza Hut w weekend? 

Podana cena obowiązuje tylko od poniedziałku do czwartku. Za udział w festiwalu w weekend musimy zapłacić znacznie więcej. Oferta od piątku do niedzieli jest wyższa. Udział w festiwalu kosztuje wówczas 52 zł, natomiast korzystając z oferty z dolewką zapłacimy 58 zł. W ubiegłym roku ceny były jednakowe przez cały czas trwania festiwalu. 

Ceny festiwalu oburzyły nawet polityków, którzy na social mediach wyrazili swoją opinię o cenach w Pizza Hut. Jak widzimy inflacja nikogo w Polsce nie oszczędza. 

Jan Srzeżek protestuje przeciwko Inflacji i podwyżką festiwalu w Pizza Hut/ fot. Twitter
Jan Srzeżek protestuje przeciwko Inflacji i podwyżką festiwalu w Pizza Hut/ fot. Twitter

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum