Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pasibus bez lokalu w Arkadach Wrocławskich, rozbudowuje strefę rozrywkową przy Dziadziu

W 2023 r. Pasibus planuje powrócić do korzeni i rozwinąć strefę rozrywkowo-gastronomiczną przy swoim pierwszym food trucku w stolicy Dolnego Śląska – legendarnym Pasibusie Dziadzio. Jednocześnie sieć nie przedłużyła umowy najmu na lokal w Arkadach Wrocławskich.
Reklama

Burgerownie Pasibus promowały ostatnio zimowe menu - Mac & Cheese , które już wkrótce będzie dostępne we wszystkich lokalach sieci. Od 11 stycznia br., znajdą się  w nim m.in. burgery i Włapy z autorską wersją makaronu z sosem serowym.

W specjalnym menu Pasibusa fani makaronu i sera znajdą kanapkę Mac & Cheese Burger – z kotletem, czerwoną cebulą, boczkiem, serem mimolette, szczypiorkiem, różowym sosem i oczywiście – serowym makaronem. Kanapkę można też zamówić w wersji podwójnej (240 g wołowiny). W serowo-makaronowym menu dostępny będzie również Mac & Cheese Włap – wrap z kurczakiem, szczypiorkiem, boczkiem, różowym sosem, czerwoną cebulą i Mac & Cheese, a także Mac & Cheese Kubek, czyli makaron z serem posypany szczypiorkiem i podawany w papierowym kubku.  

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum