Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pizzeria Papa John’s z lokalem w Wilanowie

Amerykańska sieć Papa John’s konsekwentnie realizuje strategię rozwoju w Warszawie. Lokal przy Alei Rzeczypospolitej 22 w Wilanowie to już szósta restauracja tej znanej na całym świecie marki w stolicy.
Reklama

Restauracja w Wilanowie została zaprojektowana według globalnych standardów marki
z uwzględnieniem lokalnych uwarunkowań. Sala dla gości zajmuje powierzchnię 30 mkw. z 18 miejscami siedzącymi. Lokal posiada charakterystyczne dla sieci przeszklenie, umożliwiające obserwację pracy pizza makerów.

– Każda lokalizacja jest nieco inna pod względem rozkładu pomieszczeń, choć globalne rozwiązania standaryzują w pewnym stopniu odpowiednie rozmieszczenie stref dla gości, pomieszczeń technicznych, socjalnych czy wygląd kuchni. Mamy wiele elementów wspólnych dla wszystkich lokalizacji, jak kolory, materiały graficzne, w każdej lokalizacji umożliwiamy także klientom oglądanie procesu przygotowania pizzy. Ważne jest także rozmieszczenie miejsc siedzących, jakość materiałów
i wykończenia, tak by zapewnić maksymalny komfort i swobodę odwiedzającym nasze pizzerie rodzinom czy grupom znajomych – mówi Maria Dąbrowska, Construction Manager Papa John’s
w Polsce.

Pierwsza restauracja Papa John’s powstała w USA w 1985 roku, w Jeffersonville w stanie Indiana. Dziś Papa John’s, z siedzibą w Louisville w amerykańskim stanie Kentucky, uważana jest za trzecią największą sieć pizzerii na świecie z ponad 5200 restauracji. Poza USA, pizzy Papa John’s można skosztować już w ponad 1600 lokalach w 45 krajach w Europie, Ameryce Południowej i Azji. Do Polski sieć zawitała w grudniu 2017 r.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum