Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

PKN Orlen szuka dostawcy dań gotowych na wynos do oferty gastronomicznej stacji paliw

PKN Orlen szuka dostawcy gotowych dań obiadowych na wynos, stanowiących ofertę w koncepcie Stop Cafe na jego stacjach paliwowych. Odpowiedzi na ogłoszone przez płocki koncern zapytanie ofertowe można składać do 22 maja – wynika z danych zawartych w ogłoszonym przez spółkę postępowaniu.
Reklama

"PKN Orlen nieustannie poprawia swoją efektywność ekonomiczną oraz pozycję rynkową i obecnie rozpoczyna postępowanie na wybór dostawcy dań gotowych stanowiących ofertę w koncepcie Stop Cafe na stacjach paliw Orlen" - oznajmił płocki koncern w opublikowanej dokumentacji. Jak podkreśliła spółka, ogłoszone przez nią zapytanie ofertowe dotyczy "analizy rynku dostawców dań obiadowych na wynos".

W opublikowanej dokumentacji PKN Orlen zaznaczył m.in., że zastrzega sobie prawo do dowolnego wyboru podmiotu lub podmiotów, z którymi będą prowadzone negocjacje w odniesieniu do części lub całości zakresu złożonych odpowiedzi, a także do zawarcia umowy z więcej niż jednym producentem wyłonionym w drodze negocjacji, przy czym zakres umowy może obejmować całość lub część zakresu złożonej odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum