Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Powstała pierwsza kawiarnia Panattoni Cafe w formacie workstyle’u

Panattoni Cafe to nowa kawiarnia, która powstała przy ulicy Krochmalnej 58 w Warszawie. Jest to pierwszy tego typu projekt otwierany przez lidera rynku nieruchomości w Europie – Panattoni.
Reklama

- Najważniejszymi składnikami sukcesu Panattoni na rynku powierzchni przemysłowych zawsze była odwaga i nieszablonowe działania, a także ludzie, którzy za tym wszystkim stoją. Kiedy zaczynaliśmy w 2005 roku, byliśmy daleko za naszą konkurencją, a już po dekadzie budowaliśmy najwięcej w Europie. Wierzę, że otwarcie Panattoni Cafe to również początek pięknej historii – mówi Robert Dobrzycki, CEO & Co-owner Panattoni w Europie i Indiach.

- Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym dobrze będą się czuli nie tylko nasi pracownicy, ale również każdy, kto nas odwiedzi. Nasi goście nie tylko posmakują aromatycznej kawy, ale również będą mogli w przyjaznej atmosferze i poza biurem, prowadzić biznesowe spotkania, a popołudnia czy wieczory spędzać przy drinkach i odpowiednio wyselekcjonowanym winie. Chcemy pokazać, że za każdym biznesem stoją konkretni ludzie i to dla nich jest ta kawiarnia  – dodaje Robert Dobrzycki.

Kawiarnia Panattoni Cafe w formacie workstyle’u

Panattoni Cafe to nowa przestrzeń na warszawskiej Woli, łącząca kawiarnię z miejscem spotkań biznesowych. Artystyczne wnętrze zaprojektowane przez 370 Studio Concept&Design ma zachęcać do niezobowiązujących spotkań prywatnych oraz sprzyjać samodzielnej pracy poza biurem. W kawiarni dostępna jest również zamykana sala, która może posłużyć jako miejsce na spotkania biznesowe oraz mentoringowe.

"Najważniejszą rolę w kawiarni odgrywa kawa – esencja wszystkich spotkań, przy której toczą się najważniejsze rozmowy. Do tego sezonowo tworzone, autorskie menu oraz wybór ciast i deserów, odpowiadające europejskim standardom. To pierwszy lokal gastronomiczny, który koncentruje się nie tylko na lifestyle’u, ale także na workstyle’u, które są ze sobą ściśle połączone" – informuje Panattoni.

Miejsce powstało z myślą o pogłębianiu relacji biznesowych i prywatnych oraz rozwoju zawodowym i osobistym. Panattoni Cafe planuje cyklicznie wydarzenia pobudzające kreatywność, poszerzające zdolności zawodowe i umiejętności przyszłości. A w efekcie stworzenie społeczności, nie tylko w obrębie firmy, ale także poza nią, działającej jak sieć networkingowa.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum