Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Prezes Max Premium Burgers: Naszym celem jest co najmniej 200 restauracji w 10 lat

- Nie ukrywam, że mamy apetyt na polski rynek - mówi Richard Bergfors, prezes Max Premium Burgers. Sieć tylko w tym roku planuje otwarcie nawet sześciu restauracji, w kolejnych latach ma nastąpić przyspieszenie tempa. Pierwszy lokal otwarto w Galerii Dominikańskiej, kolejne powstaną w Gdańsku oraz w Street Mall Vis-a-Vis na warszawskim Wilanowie.
Reklama

- Nie zwalniamy tempa i konsekwentnie realizujemy strategię wzrostu założoną na początku. Tylko w tym roku chcemy otworzyć od 3 do 6 restauracji, zaledwie kilka dni temu ogłosiliśmy pierwsze 2 lokalizacje. Później zwiększymy tempo do co najmniej 10 otwarć rocznie, jak zakłada nasza agresywna strategia rozwoju, która obejmuje zarówno lokale należące do firmy, jak i franczyzowe - mówi prezes Max Premium Burgers.

Celem firmy jest co najmniej 200 restauracji w 10 lat. Aby go osiągnąć spółka zamierza otworzyć się na współpracę z partnerami. - Jesteśmy otwarci na franczyzobiorców, w modelu franczyzowym działamy na wszystkich naszych zagranicznych rynkach - mówi Richard Bergfors.

Do tej pory Max Premium Burgers otworzyła lokal we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej, ale jeszcze przed pełnią sezonu letniego planuje otwarcie w Gdańsku. Restauracja będzie zlokalizowana w handlowym sercu dzielnic Szadółki i Kowale na skrzyżowaniu ul. Przywidzkiej i Władysława Czermińskiego, pomiędzy dwoma węzłami zjazdowymi z Obwodnicy Trójmiasta. W drugiej kolejności, wraz z premierą nowego centrum handlowego Street Mall Vis-a-Vis na warszawskim Wilanowie, powstanie pierwszy lokal Max w stolicy.

- Około 80 proc. naszych restauracji ma charakter drive-thru i jest położonych na obrzeżach miast, przy parkingach, również w pobliżu centrów handlowych czy hipermarketów. Pozostałe 20 proc. to lokale w topowych galeriach handlowych w największych miastach. Bardzo ważna jest dla nas wielkość lokalu - standardowo to ok. 400 mkw., ale mamy lokale od 60 do 800 mkw. - mówi Richard Bergfors.

Cały wywiad na propertynews.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum