Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Pyszne.pl oferuje audyt energetyczny dla restauracji

Wzrost cen za energię elektryczną czy gaz oraz podwyżki innych rachunków stawiają wielu właścicieli lokali gastronomicznych przed koniecznością cięcia kosztów. W znalezieniu wydatków, jakie w danej firmie da się ograniczyć, mogą pomóc audyty: energetyczny, gazowy, ciepła czy nawet usług telekomunikacyjnych. Badania są dostępne w ofercie sklepu partnerskiego Pyszne.pl i - co najważniejsze - serwis oferuje je zupełnie za darmo.
Reklama

Audyt energetyczny

Na czym to polega? Na przykładzie audytu energetycznego – w ramach bezpłatnej usługi, firma partnerska Pyszne.pl dokona analizy kosztów energii elektrycznej, poświęcając uwagę tym urządzeniom, które mogą generować największe koszty. Wśród nich jest m.in. wentylacja, klimatyzacja, maszyny chłodzące i inne. W oparciu o zgromadzone informacje, przedsiębiorcy otrzymają dokładne wyliczenia dotyczące ponoszonych kosztów i ofertę najniższych stawek, jakie obecnie mogą płacić. Dzięki audytowi, wysokość kwot, które znajdą się na fakturach za energię elektryczną, może zostać obniżona nawet o ok. 30 procent ich miesięcznej wartości.

 

 

Redukcja opłaty mocowej

 Za sprawą rozwiązań dostępnych w ofercie sklepu partnerskiego Pyszne.pl, możliwa jest również redukcja opłaty mocowej, doliczanej od dwóch lat do rachunków odbiorców prądu. Audyt umożliwia też zmniejszyć opłaty dystrybucyjne przez optymalizację stawek dla poszczególnych grup taryfowych. Realne, finansowe skutki audytu, przedsiębiorcy i właściciele lokali mogą odczuć już po 30 dniach, choć najważniejsze są w tym wypadku efekty długofalowe.

 - Zauważamy spowolnienie w branży, którego jedną z bezpośrednich przyczyn są rosnące ceny - nie tylko surowców i produktów spożywczych, ale także usług, prądu, wody czy gazu. Naszym celem w Pyszne.pl jest wspieranie partnerów restauracyjnych i oferowanie im jak największej wartości dodanej z naszej współpracy. Mamy ciągły kontakt z przedsiębiorcami i chcemy dawać im narzędzia, których potrzebują. Dlatego oferujemy usługę nieodpłatnego audytu energetycznego oraz inne narzędzia, które pomogą zaoszczędzić na kosztach codziennej, bieżącej działalności restauracji - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.
 
 
Płać mniej za telefon, Internet, terminal i gaz

 
 
Kolejną obciążającą restauratorów opłatą, którą można zmniejszyć dzięki ofercie sklepu partnerskiego Pyszne.pl, jest cena za gaz. Prowadzący działalność otrzymują możliwość przeprowadzenia darmowego audytu, pomagającego odnaleźć najlepsze rozwiązania dla ich firmy. Jedną z opcji do wyboru jest stały kontrakt. Wieloletnia umowa na dostarczenie gazu może nas zabezpieczyć przed nagłym wzrostem cen i wahaniami na rynku nawet przez 10 lat.

 Oprócz audytu energetycznego i gazowego, sklep partnerski Pyszne.pl oferuje też pomoc w zmniejszeniu rachunków, które przedsiębiorcy ponoszą za telefon, Internet, oraz stałych kosztów związanych z korzystaniem z terminala płatniczego. Wybór odpowiednich taryf z pomocą partnerów Pyszne.pl pomoże zoptymalizować koszty i ułatwi prowadzenie działalności zarówno małym, jak i dużym restauratorom.

 
 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum