Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Restaurant Week z Klarną. Jak zapłacić później?

Klarna została oficjalnym partnerem październikowej edycji Restaurant Week. Dzięki temu uczestnicy największego wydarzenia kulinarnego w Polsce, będą mogli zapłacić za uczestnictwo za 30 dni, bez dodatkowych kosztów.
Reklama

Nawiązując współpracę z organizatorem wydarzenia - Restaurant Club -  Klarna rozszerzyła zakres działalność w Polsce o branżę gastronomiczną

"Naszym celem jest połączenie restauracji z jak największą liczbą polskich miłośników jedzenia i zaoferowanie im innowacyjnych usług, w tym lepszych i bardziej elastycznych metod płatności Jesteśmy podekscytowani partnerstwem z Klarną, które moim zdaniem pomoże nam mocniej skoncentrować się na gościach" – stwierdził Maciej Żakowski, współtwórca Restaurant Club

Kulinarne zakupy z Klarna 

"Partnerstwo z Restaurant Club i sponsorowanie Restaurant Week to ekscytujący moment dla Klarny w Polsce, ponieważ ruszamy na podbój płatności w nowym segmencie rynku – festiwali kulinarnych i gastronomii " – powiedział Łukasz Dwulit, Country manager Klarny w Polsce. "Jesteśmy pewni, że uczestnicy Restaurant Week docenią wygodę jaką daje im Klarna i" – dodaje. 

 W tym roku Restaurant Week rozpocznie się w środę 12 października i potrwa aż do 13 listopada., Miłośnicy jedzenia będą mieli okazję spróbować najlepszych dań z najbardziej oryginalnych restauracji. Festiwal jest wierny filozofii zero-waste – #SzanujJedzenie. Dzięki innowacyjnemu systemowi pre-rezerwacji, który oferuje możliwość wcześniejszego wyboru menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowanie żywności w restauracjach ograniczone jest do minimum. Przy okazji realizując transakcję przez Internet, goście Restaurant Week będą mogli w łatwy sposób opłacić rezerwację Klarną i cieszyć się doświadczeniami, za które zapłacą w ciągu 30 dni.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum