Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rusza strefa Food Fyrtel w Posnanii. Magda Gessler na otwarciu

1800 metrów kwadratowych, 19 różnych konceptów gastronomicznych, 500 miejsc siedzących – Food Fyrtel, największy całoroczny food hall w stolicy Wielkopolski otworzy się w Posnanii. Wyjątkową atmosferę podczas uroczystego otwarcia zaserwuje gościom Magda Gessler, która pojawi się w centrum w sobotę, 19 listopada.
Reklama

Od najbliższego piątku, 18 listopada, goście Posnanii będą mogli skorzystać z oferty aż 19 konceptów gastronomicznych, w tym baru i restauracji z obsługą kelnerską.

– Do tej pory klienci Posnanii mogli kojarzyć Food Fyrtel jako strefę gastronomiczną z kilkoma restauracjami. W najbliższy weekend odsłonimy jego nowe oblicze – zapowiada Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Będzie to typowy food hall, czyli forma, która ostatnio szybko i prężnie się rozwija. Chcąc podążać za światowymi trendami i potrzebami naszych klientów, postanowiliśmy podjąć wyzwanie i stworzyć pierwszy tego typu, całoroczny obiekt gastronomiczny w Poznaniu.

Oprócz możliwości posmakowania potraw inspirowanych różnymi regionami świata Food Fyrtel oferuje także całą listę dodatkowych atrakcji: muzykę na żywo, stand-upy, gry, zabawy, konkursy dla młodych talentów oraz imprezy z udziałem znanych DJ-ów. Przestrzeń stworzona przez Posnanię nawiązuje do koncepcji, które świetnie przyjęły się w największych europejskich miastach i przyciągają miłośników jedzenia oraz dobrej zabawy.

Magda Gessler gwiazdą otwarcia Food Fyrtla

W związku z otwarciem Food Fyrtla Posnania przygotowała dla klientów szereg atrakcji. W piątek od 12:00 zapraszamy tych, którzy lubią wszystkiego spróbować jako pierwsi. Zapewniamy, że zasmakują w kuchniach oferowanych przez kilkunastu restauratorów i foodtruckowców w Food Fyrtlu. Nie zabraknie również rabatów i konkursów z nagrodami.

 

W sobotę, 19 listopada, odbędzie się uroczyste otwarcie, którego kulminacją będzie zaplanowane na godzinę 14:00 spotkanie z Magdą Gessler – charyzmatyczną restauratorką, autorką książek kulinarnych, prowadzącą program „Kuchenne Rewolucje” i jurorką polskich edycji „MasterChefa”.

Również w sobotę o 18:00 dla gości Food Fyrtla zagra jeden z najciekawszych składów DJskich w Polsce, czyli THE 3: NeeVald, Matthew Clarck i Bartes.

Od niedzieli, 20 listopada, Food Fyrtel zmieni się w mundialową strefę kibica. Na wielkim ekranie będzie można oglądać wszystkie mecze mundialu. Meczom reprezentacji będzie oczywiście towarzyszyć oprawa specjalna.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum