Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sieć cukierni otwiera swój 167 lokal. Dotrze do Piły

Cukiernia Sowa to bydgoska spółka, która wciąż rozwija swoje portfolio i nieustannie poszerza asortyment. Słodka ekspansja trwa w najlepsze. Na koniec listopada nastąpi otwarcie 167 cukierni tej firmy. Kolejny lokal mieści się w Pile,  w Centrum Handlowym Vivo.
Reklama

Cukiernia Sowa to rodzinna firma działająca od 1946 r., która obecnie zatrudnia ponad 1000 Pracowników. Ten rok bydgoska spółka zakończy z imponującą liczbą cukierni w swoim portfolio.

Lokal w Pile z pewnością zachwyci nie tylko bogatym asortymentem, ale i przestrzenią oraz starannie dopracowanym wnętrzem. Sklep ma powierzchnię ok. 140 m² i jest podzielony na strefę sprzedaży, strefę kawiarnianą i nowoczesne, w pełni wyposażone zaplecze z chłodnią. W aranżacji lokalu dominują stonowane kolory i nowoczesny design. Nie zabrakło oczywiście kącika dla najmłodszych. Co ważne, nieprzypadkowa jest także lokalizacja nowego punktu. Centrum Handlowe Vivo! to miejsce, które wzmacnia potencjał sprzedażowy zarówno wyrobów i produktów na miejscu, jak i na wynos. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum