Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Strajk kurierów Glovo w zw. ze zmianami w płatnościach

Po strajku kurierów w Gdańsku Glovo zaproponowało spotkania online z przedstawicielem firmy. Agregator tłumaczy zmiany w strukturach płatności.
Reklama

Jak podaje Glovo, od początku działalności w Polsce firma nawiązała współpracę z ponad 10 tysiącami kurierów. Obecnie flotę tworzy ponad 3 tysiące osób.W odpowiedzi na liczne zgłoszenia błędów w obliczaniu stawek za przejechane kilometry oraz w ramach globalnego planu poprawy adekwatności  wynagrodzenia kurierów, zmieniona została struktura płatności.

- Ta zmiana pozwala na uniknięcie m.in. błędów z GPS, przy jednoczesnym zapewnieniu, że stawki godzinowe wynagrodzenia kurierów pozostaną takie same. Nowa strategia została już wdrożona w wielu krajach, w których świadczymy usługi, m.in. na Ukrainie, w Rumunii i Chorwacji, z pozytywnymi wynikami pod względem zarobków kurierów - informuje Glovo i zapewnia, że kurierzy zostali poinformowani o zmianach z wyprzedzeniem.

- W komunikatach wyjaśniliśmy im nową strukturę. Po pierwszych informacjach o wdrożeniu nowego systemu zaprosiliśmy kurierów do udziału w spotkaniu online, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i niejasności. Przygotowaliśmy również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, tak by wszyscy byli na bieżąco - tłumaczy agregator.

Więcej na horectrends.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum