Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ta polska sieć kawiarni stawia na franczyzę

Piąta kawiarnia franczyzowa pod szyldem the White Bear Coffee otworzyła się w sobotę, 11 lutego. Mieści się w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 34. W sumie na mapie Polski działa już 10 punktów sieci.
Reklama

The White Bear Coffee to sieć kawiarni serwująca kawę z segmentu specialty, wypalanej w białostockiej, rzemieślniczej palarni. 

The White Bear Coffee w Lublinie 

– The White Bear Coffee zostało bardzo ciepło przyjęte przez mieszkańców Lublina. Nasza kawiarnia z pewnością wzbogaci gastronomiczną mapę miasta. Świetna lokalizacja, ciekawy wystrój lokalu oraz sezonowa oferta i aplikacja mobilna wyróżniają nas na lokalnym rynku – mówi Monika Zacharewicz, właścicielka.

Sieć the White Bear Coffee powstała w Białymstoku w 2019 r. Obecnie kawy od Miśka napijemy się nie tylko w stolicy Podlasia i Lublinie, ale także w Warszawie, Suwałkach, Giżycku i Ostrowie Wielkopolskim. Na tym jednak nie koniec.

– Najbliższe otwarcie planowane jest w Krakowie przy ulicy Szujskiego 11. Nastąpi ono najprawdopodobniej w marcu. Obecnie prowadzimy też kilka zaawansowanych rozmów z kolejnymi przedsiębiorcami zainteresowanymi naszą franczyzą. Jako sieć rośniemy w zrównoważony sposób, dzięki czemu możemy dopracowywać koncepty i wprowadzać kolejne innowacje – mówi Łukasz Kaliciński, współwłaściciel sieci.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum