Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

U Grycana kulka lodów po 2 zł. Tylko w Mikołajki

Goście lodziarnio-kawiarni "Grycan – Lody od pokoleń" 6 grudnia będą mogli skorzystać z mikołajkowej oferty – kulka lodów lub rurka z bitą śmietaną tylko za 2 zł.
Reklama

– Mikołajki to dzień wyczekiwany przez naszych gości, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy tego dnia mogą cieszyć się nie tylko pierwszymi prezentami, ale także ulubionymi słodkimi przysmakami. Oferta mikołajkowa to również gratka dla dorosłych, bo czy istnieje lepszy sposób na rozpoczęcie świątecznego okresu niż spędzenie czasu z najbliższymi przy lodach czy rurkach z bitą śmietaną?  – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

We wtorek 6 grudnia dostępne będą w promocyjnej cenie 2 zł: każda kulka lodów przygotowywanych według tradycyjnej rodzinnej receptury lub rurka waflowa z bitą śmietaną, ręcznie zwijana oraz wypiekana we własnej pracowni cukierniczej.

Oferta Mikołajkowe ceny na Mikołajki obowiązuje 6 grudnia we wszystkich lodziarnio-kawiarniach marki i dotyczy kulek lodów sprzedawanych na wynos w papierowych kubeczkach i wafelkach.

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu 18 lat istnienia rozwinęła rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy niemal 140 lokali.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum