Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Większa oferta gastronomiczna w Galerii Północnej

Oferta gastronomiczna Galerii Północnej poszerzyła się o trzy nowe punkty: Lodziarnię Beza-Krówka, lokal Grill%Beer oraz Chaczapuri – Kuchnia Gruzińska.
Reklama

Beza-Krówka jest miejscem z włoskimi lodami, przygotowywanymi według tradycyjnych receptur. Poza lodami w Bezie-Krówce można spróbować świeżych ciast i słodkich bez a także włoskiej kawy Attibassi, Frappucino Beza-Krówka czy orzeźwiających lemoniad na bazie naturalnych składników. .

Drugim nowo otwartym w ogrodzie na dachu Północnej punktem jest Grill%Beer, oferujący potrawy z grilla. Można tu znaleźć nie tylko dania tradycyjne, przygotowywane z myślą o wielbicielach grillowanych mięs, ale coś dla siebie znajdą tam także entuzjaści owoców morza oraz wegetarianie. 

„W okresie letnim ogród na dachu galerii tętni życiem. Jest zieloną oazą, która przełamuje stereotyp betonowego otoczenia centrów handlowych. Otwarcie pierwszych punktów gastronomicznych w tej przestrzeni z pewnością ucieszy klientów Północnej. Warto podkreślić, że pozycje menu są dobierane ze szczególną precyzją, wpisując się w charakterystykę miejsca.” – mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager GTC SA.

Nową lokalizację w foodcourcie Północnej i większą przestrzeń, bo ponad 270 metrów, zyskała Chaczapuri – Kuchnia Gruzińska. Wśród propozycji, które oferuje klientom, znajdują się pełne smaku, tradycyjne placki chaczapuri w najróżniejszych wersjach. Nie zabraknie także naleśników po gruzińsku oraz szerokiego wyboru przystawek i dodatków. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum