Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wolt ruszył z dowozami jedzenia w Łodzi

Na łódzkich ulicach pojawili się kurierzy Wolt, rozwożący posiłki z restauracji do domów klientów. Na razie z usługi mogą skorzystać mieszkańcy dziewięciu dzielnic.
Reklama

Mieszkańcy Łodzi mogą już za pomocą strony lub aplikacji Wolt zamawiać posiłki z wybranych restauracji. 35 minut to średni czas, jaki może dzielić klienta od ostatniego kliknięcia do odbioru jedzenia. Aktualnie z dostaw Wolt mogą korzystać mieszkańcy Śródmieścia, Starego Miasta, Helenowa, Marysina Dolnego, Kozin, Starego Polesia, Karolewa, Górniaka, Księżego Młynu. Zasięg dowozu będzie systematycznie powiększany, a aktualną mapę można sprawdzić w aplikacji lub na stronie firmy. Koszt dostawy zaczyna się od 3,99 złotych.

Na platformie Wolt łodzianie mogą wybierać dania m.in. z kuchni azjatyckiej, włoskiej, orientalnej, polskiej, wegańskiej, a także amerykańskiej. Wśród lokali partnerskich znajdują się m.in. Roni Burger, Ramenownia, Pasibus, Etno Cafe, Raan Raan Pasta Italiana, Papuvege, Manekin.

W Polsce Wolt rozwozi dania w 8 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 120 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów. Aplikację Wolt można pobrać za pomocą Google Play lub App Store.

W grudniu 2020 dyrektorem generalnym Wolt została Agata Polityło. Zastąpiła na tym stanowisku Nicolasa Jedraszaka, który rozstał się z firmą. Wcześniej od września 2020 Agata Polityło pełniła funkcję p.o. dyrektora generalnego, a od sierpnia 2018 do września 2020 była dyrektorem operacyjnym w firmie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum