Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zagrywki - bar z aktywnościami najemcą Retro Office House

Zagrywki, polska sieć nowoczesnych activity barów, łączących barowe doświadczenia z nietypowymi aktywnościami, dołączy do grona najemców wrocławskiego Retro Office House. W budynku z portfolio Globalworth najemca zaadaptuje ok.1300 mkw. na parterze. Jeszcze w tym roku odwiedzający i pracownicy budynku będą mogli zrelaksować się korzystając z wyjątkowej oferty gier i zabaw popularnych w różnych częściach świata.
Reklama

Zagrywki, to nietuzinkowe miejsce, w którym mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli, zarówno spędzić czas w gronie znajomych, jak również zagrać w popularne na całym świecie gry. Lokal o powierzchni 1300 mkw. będzie największym barem w stolicy Dolnego Śląska i udostępni aż siedem stref rekreacyjnych. Crazy golf, flippery, pokoje karaoke, czy stoły do beer ponga, to tylko niektóre z atrakcji.  

Lokal w Retro Office House jest nowym projektem osób odpowiedzialnych za sukces parków GOjump i GOair, co zagwarantuje świetną zabawę i obsługę na najwyższym poziomie. Za projekt architektoniczny wrocławskich Zagrywek odpowiada uznane studio MFRMGR z Warszawy. 

Retro Office House, to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w sercu Wrocławia. Jego lokalizacja przy popularnym i lubianym przez Wrocławian „Nasypie”, czyli kultowej destynacji restauracyjno-rozrywkowej, to idealny adres dla Zagrywek i docenienie potencjału naszego budynku. Propozycja nowego najemcy jest skierowana nie tylko do stałych bywalców Retro, ale także osób z innych części miasta czy regionu, które lubią wyzwania i są ciekawe nowych form spędzenia wolnego czasu. Retro Office House, to atrakcyjne miejsce do prowadzenia biznesu i robienia zakupów, które jeszcze w tym roku udostępni kreatywne gry z różnych zakątków świata", mówi Weronika Maria Kuna, Asset Management and Leasing Manager w Globalworth Poland.

Retro Office House uosabia piękno architektury. Jest to deklaracja stylu dla tych, którzy chcą pozostawić po sobie niezapomniane wrażenie. Zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego w centrum Wrocławia, budynek oferuje doskonałe połączenia ze wszystkimi częściami miasta i jest dobrze skomunikowany z transportem publicznym. Posiada dwa patia oraz duży parking podziemny. To idealny wybór dla osób ceniących ponadczasową elegancję i wygodę na co dzień.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum