Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zmiany w zarządzie Sfinksa

Rada Nadzorcza Sfinks Polska dokonała zmian w zarządzie spółki. Na jego czele pozostał dotychczasowy prezes, Sylwester Cacek, który będzie współpracował w zarządzie z Jackiem Kusiem, Amirem El Malla oraz Mateuszem Cackiem.
Reklama

Z zarządu odeszła Dorota Cacek, sprawująca funkcję wiceprezesa od 2011 roku. Pozostanie ona  w strukturach grupy jako członek zarządu spółek zależnych.  

Jacek Kuś – wiceprezes zarządu Sfinks Polska - ze spółką związany od 2009 roku, początkowo jako kierownik finansowy, a następnie dyrektor działu finansowego. W latach 2015-2019 sprawował funkcję wiceprezesa zarządu Sfinks Polska SA. W kolejnych latach zajmował się rozwojem projektów biznesowych w ramach grupy związanymi z rozwojem sprzedaży w dodatkowych kanałach (m.in. delivery oraz  dania gotowe). Posiada bogate doświadczenie w zarzadzaniu finansami. 

Amir El Malla – wiceprezes zarządu – ze Sfinks Polska związany od 2009 roku. Początkowo pełnił obowiązku dyrektora regionalnego, a następnie od 2012 sprawował funkcje dyrektorskie związane z zarządzaniem i rozwojem sieci. Zanim dołączył do Sfinks Polska przez kilka lat działał jako przedsiębiorca, prowadząc własny lokal gastronomiczny oraz sklep internetowy.

Mateusz Cacek – wiceprezes zarządu – ze spółką jest związany od 2013. W tym okresie przez wiele lat zajmował się rozwojem sieci, w tym franczyzy, piastując stanowiska kierownicze Od 2020 pełni w spółce funkcję dyrektora marketingu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum