Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklep sieci Spar ruszył w Krakowie. W ofercie produkty lokalne i food to go

We wtorek 5 grudnia w Krakowie przy ulicy Wielickiej 28 B został otwarty kolejny sklep w formacie Spar. To już 20. krakowski sklep sieci i 28. sklep Spar tego franczyzobiorcy. Sklep ma powierzchnię 189 mkw.
Reklama

Nowy krakowski Spar zlokalizowany jest w dzielnicy Podgórze, w budynku jednego z dwóch biurowców, w których pracuje kilka tysięcy osób. Niedaleko znajduje się również nowe osiedle mieszkaniowe, dzięki czemu lokalizacja zapewnia duży ruch klientów.

Oferta nowo otwartego sklepu sprofilowana jest przede wszystkim pod oczekiwania tych dwóch grup klientów, zarówno pracowników biurowców, jak i pobliskich mieszkańców. Z myślą o nich przygotowany został szeroki wachlarz asortymentu, zaspokajający zarówno codzienne potrzeby spożywcze, jak i potrzebę zakupu szybkich dań, mogących pełnić rolę posiłków podczas pracy.

W swojej ofercie sklep posiada szeroki wybór tzw. food to go – kanapek, wrapów, sałatek, surówek czy jogurtów z owocami, będących doskonałymi przekąskami dla zapracowanych. Mieszkańcy pobliskiego osiedla ucieszyli się natomiast głównie z oferty tradycyjnej lady wędliniarskiej, gdyż w pobliżu nie znajduje się żaden inny sklep z ofertą niepakowanych wędlin.

Właściciele zadbali również o bogaty wybór produktów lokalnych, z okolic Krakowa. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Gazetki promocyjne - SPAR