Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Burmistrz Miastka "ma na pieńku" z Żabką. Poszło o...domofon

Burmistrza Miastka bulwersuje postawa sieci Żabka. Podobno firma obiecała montaż domofonu do przedszkola w zamian za przegłosowanie minimalnej mniejszej odległości punktu z produktami alkoholowymi od placówki oświatowej. Słowa jedna nie dotrzymała - pisze miastko24.pl.
Reklama

Chodzi o nowy sklep Żabka przy ulicy Koszalińskiej, zlokalizowany w pobliżu Przedszkola nr 1. Prośba spółki została spełniona. Odległość w drodze uchwały została zmniejszona ze 100 do 70 m. Gdy już do tego doszło, przedstawiciel sieci sklepów podobno nie dotrzymał danego słowa.


- Przedstawiciel sieci sklepów zgłosił się do nas. Prosił o dokonanie zmian w uchwale. Obiecał, że jeśli gmina Miastko sprawę załatwi pozytywnie, umożliwiając otwarcie sklepu, oni w zamian sfinansują zakup domofonu dla Przedszkola nr 1 - potwierdza burmistrz Witold Zajst.

Lokalny portal pisze, że sprawa nie była prosta, bo zmiany w uchwale wymagają konsultacji, m.in. ze wszystkimi sołectwami. Zostało to zrobione i w ciągu nieco ponad miesiąca uchwała została zmodyfikowana i zatwierdzona przez radnych. 

Całość na miastko24.pl.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum