Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Chata Polska wprowadza na półki piwa rzemieślnicze

W wybranych sklepach Chaty Polskiej pojawiły się piwa z małych, niezależnych browarów. To zupełnie nowa ekspozycja piw, pozwalająca klientom na jeszcze lepsze rozpoznanie asortymentu na półce.
Reklama

O tym, że produkty małych, lokalnych wytwórców piwa cieszą się ogromną popularnością nie trzeba nikogo przekonywać. Wychodząc na przeciw licznym zapytaniom klientów – Chata Polska wprowadza na rynek kilkadziesiąt pozycji piw z niewielkich i niezależnych polskich browarów.

W portfolio piw warzonych w lokalnych browarach, dostępnych w wybranych placówkach sieci Chata Polska znalazły się piwa górnej i dolnej fermentacji o różnej zawartości alkoholu. Wśród proponowanych nowości są piwa pszeniczne, żytnie, pilsy, klasyczne chmielowe, jasne, ciemne oraz owocowe. Są też i nowości rynkowe o smakach eksperymentalnych, warzone w niewielkich ilościach. Nie zabraknie także modnych, cieszących się ostatnio dużą popularnością lagerów jasnych, ciemnych i smakowych uwarzonych z najlepszych składników Ale.

Wśród trunków obecnych w sklepach znalazły się produkty warzone w takich warzelniach jak m.in. Raduga, Inne Beczki, WhyDuck, Browar za Miastem.

Piwa pochodzące w regionalnych browarów w sklepach Chaty Polskiej można znaleźć na specjalnie oznakowanych półkach.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum