Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Chorten podpisuje umowę z siecią Limonka

Grupa Chorten podpisała umowę partnerską z siecią sklepów Limonka. Nowa sieć jest rozwijana przez stowarzyszenie Elita, z którą Chorten podpisał umowę o współpracy i wspólnych negocjacjach handlowych na początku roku.

Reklama

Sieć Limonka została powołana 1 stycznia 2015 roku przez Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich Elita z siedzibą w Wejherowie w odpowiedzi na oczekiwania członków Stowarzyszenia. Stowarzyszenie Kupców powstało w listopadzie 2013 roku i zostało założone przez 17 osób prowadzących działalność handlową. Obecnie w skład stowarzyszenia wchodzi 25 członków prowadzących działalność w ramach prawie 100 sklepów spożywczych.

- Jedną z podstawowych zalet sieci jest brak powiązań kapitałowych z jakimkolwiek dystrybutorem, co pozwala nam na zachowanie pełnej niezależności. System zaopatrzenia sklepów działa w oparciu o umowy handlowe stowarzyszenia oraz o partnerską umowę z Grupą Chorten - podkreśla sieć Limonka.

Grupa Chorten z siedzibą w Białymstoku jest siecią handlową zrzeszającą ponad 600 sklepów działających na terenie Polski północno-wschodniej, centralnej oraz południowo-wschodniej.

Aktualnie w ramach sieci Limonka funkcjonuje 16 sklepów ogólnospożywczych lokalizowanych na terenie województwa pomorskiego.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum